Paieška

Echolotas PiranhaMax 197c DI

Echolotas PiranhaMax 197c DI
Mažos pastangos - greitas užsakymas!
209,00

Echolotas PiranhaMax 197c DI

Tai antrasis gamintojo Humminbird Piranha MAX serijos echolotas. Kaip ir serijos pirmtakas 197c modelis, šis echolotas turi spalvotą ekraną ir yra pakankamai nesudėtingai naudojamas. Pagrindinis šio modelio išskirtinumas yra dugno vaizdo technologija (DI), kurios dėka galėsite matyti dugno vaizdą su reljefu net 97 metrų gylyje. Ši DI technologija ypatinga tuo, jog suteikia itin realų po valtimi esantį vaizdą, kuris padeda ne tik surasti žuvis, tačiau ir aiškiai užfiksuoti visus kitus dugno elementus. Tikslumas yra pasiekamas naudojant aukšto dažnio bangas itin dažnais intarpais.

Kuo pasižymi Piranha MAX 197c DI echolotas

Piranha MAX 197c DI modelio echolotas turi 256 spalvų, 3,5 colio įstrižainės TFT ekraną. Šio modelio ekrano raiška yra 320x240 pikselių.

Dugno vaizdo technologija galima naudojant 16°/455kHz arba 74°/455kHz spindulius. Be dugno vaizdo technologijos šis echolotas taip pat palaiko ir dvigubą sonaro 28°/200kHz spindulį, kuris siekia beveik 200 metrų.

Echolotas taip pat turi Fish ID+ funkciją, padedančią fiksuoti preliminarų žuvies dydį. Taip pat šio modelio prietaisas turi garsinius signalus, informuojančius žveją apie aptiktą žuvį bei nustatančius gylį, kuriame rasta žuvų. 197c DI echolotas taip pat turi ir Zoom funkciją, kurios pagalba galima priartinti užfiksuotą vaizdą.

Piranha MAX 197c DI echolotas pasižymi itin paprastu 4 mygtukų valdymu bei itin lengvu tvirtinimu prie bet kurios valties vietos. Į komplektaciją taip pat įeina ir 6 metrų ilgio laidas, kuris padės pritvirtinti net ir tolimiausiame valties kampe.

Kalbos: rusų, anglų ir kt.

Garantija – 12 mėnesių.

Facebook komentarai
[!] Pranešimas apie kainas !

Informuosime Jus, kai prekė pasieks Jūsų norimą kainą !

Patikrinimo kodas: