Paieška

Pristatymas ir kainos

Kaip pristatomos mūsų prekės?
 
Mūsų siūlomi produktai išsiunčiami paštu arba perduodami per kurjerį, kaip pvz. UPS. Jei užsakomi didesni kiekiai ar didelės apimties prekės, mes jų pristatymui užsakome specialų transportą.
Pristatymo laikas
 
Gavę Jūsų užsakymą, mes, žinoma, iškart jį apdorojame. "brig.lt" parduotuvėje užsakytos prekės, po išankstinio apmokėjimo, užsakomos pas tiekėją, kurios pasiekia mus per 10-20 darbo dienų. Vidutiniškai prekes Jūs gaunate per 14 darbo dienų nuo užsakytų prekių apmokėjimo.

Mes sieksime gerinti logistiką ir trumpinti pristatymo trukmę, sukaupdami perkamiausų prekių rezervą mūsų sandėlyje. Tikimės, kad artimiausiu metu prekes pristatyti gelėsime per 5 darbo dienas.
 
Pristatymo išlaidos
 
Prekių pristatymas Lietuvos ribose kainuoja 35 €., jei prekių vertė mažesnė, kaip 999 €.
Prekes, kurių užsakymo vertė viršija 999 €., pristatome nemokamai.
 
Svarbi nuoroda
 
"brig.lt" tikslas yra pateikti nepriekaištingos ir geros kokybės prekes, tačiau, nepaisant mūsų rūpestingumo ir kruopštumo, gali pasitaikyti, jog pas Jus pateks nekokybiška arba pervežimo metu pažeista prekė.  Pasitaikius tokiam atvejui, pasinaudokite prie sąskaitos pridėta prekių grąžinimo šaknele. Vieną jos dalį su mūsų rekvizitais užklijuokite ant paketo, o kitoje šaknelės dalyje pažymėkite Jūsų nustatytus pažeidimus, kurią pridėkite prie grąžinamos siuntos, kad mes galėtume patikrinti neatikties priežastis. Jeigu tai įmanoma, pažymėkite pažeistą prekės vietą (pvz.lipnia juostele), tačiau atsargiai, nepažeiskite prekės dar labiau.
 
Prekių grąžinimo šaknelėje nepamirškite užrašyti, kokio sprendimo Jūs tikitės (remonto, prekės pakeitimo į naują, nuolaidos nekokybiškai prekei ar sumokėtų pinigų gražinimo).
 
Paketą su teisingai užpildyta dokumentacija pristatykite į artimiausią pašto skyrių, ir išsiųskite mums. Pašto išlaidas Lietuvos ribose padengisme mes.
 
Jei turite papildomų klausimų dėl prekių gražinimo, parašykite mums elektroniniu paštu: info@brig.lt , ir mes su Jumis susisieksime.