Paieška

Echolotas HELIX 5X SONAR

Echolotas HELIX 5X SONAR
Mažos pastangos - greitas užsakymas!
299,00

Echolotas HELIX 5X SONAR

Gamintojo Humminbird HELIX 5X Sonar modelio echolotas itin tinkamas mėgstantiems užsiimti žūkle žiemą. HELIX serijos echolotai išskirtiniai tuo, jog juose įdiegta pažangi „Ice Fishing“ technologija, padedanti rasti žuvis ne tik po vandeniu, bet ir po ledu. Tačiau net ir be poledinės žūklės funkcijos, šis echolotas turi ir galybę kitų funkcijų, praversiančių ištisus metus.

Kuo pasižymi HELIX 5X Sonar echolotas

HELIX 5X Sonar echolotas palaiko DualBeam Plus funkciją ir turi dvigubą sonaro spindulį 20°/200kHz bei 60°/83kHz. DualBeam Plus technologija pažangi tuo, kad vienu metu daviklio ekrane galima stebėti abiejų sonaro spindulių sukuriamą vaizdą – tiek siaurojo 20°, tiek ir plačiojo 60° spindulio.

Šis echolotas turi 5 colių įstrižainės, 256 spalvų TFT ekraną, kurio raiška 480x800 taškų. Ekrano LED apšvietimas leidžia aiškiai matyti vaizdą tiek šviečiant saulei, tiek ir tamsoje.

HELIX 5X Sonar echolotas taip pat turi ir Fish ID+ funkciją, kuri padeda nustatyti ne tik žuvies buvimo vietą, gylį kuriame ji yra, tačiau ir apytiksliai nustatyti jos dydį.

SwitchFire funkcija padeda reguliuoti tai, kokią informaciją norima matyti ekrane – gylį, temperatūrą, banguotumą. Ir viskas vos vieno mygtuko paspaudimu. Taip pat šis echolotas turi ir garsinius signalus, pranešančius apie temperatūros ar gylio pasikeitimą.

Šio modelio echolotas yra itin lengvai valdomas ir tvirtinamas prie bet kurio pageidaujamo objekto. Komplekte taip pat yra ir 6 metrų ilgio daviklio laidas, kuris suteiks judrumo naudojant šio modelio echolotą.

Kalbos: lietuvių, rusų, anglų ir kt.

Garantija – 12 mėnesių.

 

Facebook komentarai
[!] Pranešimas apie kainas !

Informuosime Jus, kai prekė pasieks Jūsų norimą kainą !

Patikrinimo kodas: