Paieška

Echolotas HELIX 5X DI GPS

Echolotas HELIX 5X DI GPS
Mažos pastangos - greitas užsakymas!
549,00

Echolotas HELIX 5X DI GPS

Tai dar vienas gamintojo Humminbird serijos 5X echolotas, turintis daugiau funkcijų nei jo pirmtakai 5X arba 5X DI. Galybė funkcijų šį nedidelį įrenginį padaro itin patogiu ir funkcionaliu. Pagrindiniai du šio echoloto išskirtinumai – įmontuotas GPS imtuvas ir dugno vaizdo (DownImaging) technologija. GPS imtuvo pagalba galima integruotuose žemėlapiuose fiksuoti norimas vietas ir vėliau prie jų grįžti, o dugno vaizdo technologija atkuria itin detalų apačioje esantį vaizdą.

Kuo pasižymi HELIX 5X DI GPS echolotas

Kompaktiškas TFT 256 spalvų ir 5 colių įstrižainės ekranas, turintis 480x800 pikselių raišką, padės išgauti aiškų ir kokybišką vaizdą.

Dugno vaizdo technologija iki 100 metrų gylyje veikia dviem spinduliais – plačiu ir mažiau detaliu 75°/455kHz ir siauresniu, tačiau detalesniu 45°/800kHz spinduliu.

Dvigubo spindulio sonaro sukuriamą vaizdą taip pat galima stebėti vaizdą iki 180m gylyje 28°/200kHz ir 16°/455kHz rėžimu. DualBeam Plus technologija leidžia abiejų spindulių vaizdą matyti tame pačiame ekrane vienu metu.

Echolotas yra ne tik lengvai montuojamas prie bet kurios pageidaujamos vietos, tačiau ir turi daviklyje įmontuotą sensorių. Taigi pakitus vandens temperatūrai, žvejas bus informuojamas garsiniu signalu.

SwitchFire technologija leidžia vartotojui pačiam nustatyti, kokią informaciją jis nori matyti ekrane.

Šiame echolote taip pat veikia ir UniMap technologija su iš anksto įdiegtu žemėlapių paketu. Svarbu tai, kad šio HELIX 5X DI GPS echoloto programinė įranga yra atnaujinama ir tai padaryti galima tiesiog gamintojo internetinėje svetainėje.

Kalbos: lietuvių, rusų, anglų ir kt.

Garantija – 12 mėnesių.

 

Facebook komentarai
[!] Pranešimas apie kainas !

Informuosime Jus, kai prekė pasieks Jūsų norimą kainą !

Patikrinimo kodas: