Paieška

Echolotas Raymarine Dragonfly 7

Echolotas Raymarine Dragonfly 7
Mažos pastangos - greitas užsakymas!
nuo 962,00

Echolotas Raymarine Dragonfly 7

Pagrindiniai šio Raymarine Dragonfly 7 modelio echoloto išskirtinumai – didelis 7 colių įstrižainės ekranas ir itin patogus interaktyvus valdymas. Naujo dizaino Dragonfly echolotai (6 ir 7 modeliai)  išsiskiria tuo, jog pagrindinis valdymas vyksta nebe mygtukais, o valdymo svirtele, kuri leidžia itin lengvai naviguoti tarp norimų parametrų ar perjungti matomą vizdą. Tai patogaus dizaino, kompaktiškas echolotas, garantuojantis kokybišką dvigubo spindulio sonaro vaizdą, kurį papildo ir GPS funkcijos. Tai puikus pasirinkimas renkantis ilgaamžį naujos kartos echolotą.

Kuo pasižymi DRAGONFLY 7 echolotas

Dragonfly 7 echolotas turi įmontuotą vidinį 50-ies kanalų GPS daviklį, kuris padės naviguoti vandens telkiniuose. GPS daviklis geba greitai ir be trukdžių perduoti informaciją.

Sistema palaiko Navionics, C-MAP bei Raymarine LightHouse programinę įrangą. Pastaroji leidžia išsaugoti 3 tūkst. taškų bei 15 maršrutų, kuriuos sudaro iki 10 tūkst. taškų. Įmontuotas MicroSD kortelių skaitytuvas leidžia vidinę atmintį praplėsti atminties kortele. Įdomu tai, kad programinė įranga leidžia vienu metu matyti tiek sonaro sukuriamą vaizdą, tiek ir navigaciją naudojant įdiegtus žemėlapius.

Echoloto dydis yra 191x153x56 mm, o jame įmontuotas 7 colių įstrižainės, 800x480 pikselių raiškos ekranas. Ekranas taip pat atitinka IPX6 ir IPX7 atsparumo vandeniui standartus, tad galima nesibaiminti dėl vis užštrykštančių vandens purslų – echolotui jie nepakenks.

CHIRP dvigubo spindulio sonaras ir DownVision technologija leidžia stebėti itin kompleksišką ir aukštos kokybės vaizdą. Dvigubo spindulio sonaras taip pat leidžia stebėti ovalų ir platų vaizdą net iki 183 metrų gylyje.

Komplektacija:

Echolotas DRAGONFLY 7:

  • Tvirtinimo elementas sukiojama galvute;
  • Echoloto daviklis;
  • Daviklio tvirtinimo elementai;
  • CPT-60 kabelis 6m ilgio;
  • Rėlė su integruotu maitinimo kabeliu;
  • Instrukcija anglų kalba.

Garantija – 12 mėnesių.

 

Facebook komentarai