Paieška

Echolotas Raymarine Dragonfly 4DVS

Echolotas Raymarine Dragonfly 4DVS
Mažos pastangos - greitas užsakymas!
362,00

Echolotas Raymarine Dragonfly 4DVS

Visi gamintojo Raymarine serijos Dragonfly echolotai pasižymi beveik vienodomis savybėmis. DVS raidėmis pažymėti modeliai lyginant su DV modeliais išsiskiria vien tik tuo, jog juose yra įmontuoti CHIRP dvigubo spindulio sonarai. Tuo tarpu PRO serijos echolotai yra labiau skirti labiau profesionalams – juose yra begalė kitų funkcijų, kurių dažnas žvejys galbūt ir nenaudotų. Tas Dragonfly 4DVS gali būti puikus echoloto pasirinkimas nenorintiems leisti daugiau pinigų už nebūtinas funkcijas, kitaip tariant – tai aukso viduriukas renkantis patikimą  ir nebrangų echolotą.

Kuo pasižymi DRAGONFLY 4DVS echolotas

Šis echolotas yra kompaktiškas, 140x140x56 mm išmatavimų, o komplekte yra net 6 metrų ilgio maitinimo laidas, kuris suteiks mobilumo naudojantis. Šis echolotas yra neapkrautas papildomomis funkcijomis ir yra itin lengvai naudojamas.

4,3 colių įstrižainės 480x272 WQVGA ekranas su specialiu LED apšvietimu suteiks kokybišką vaizdą net ir esant tiesioginiams saulės spinduliams. Rodomas vaizdo formatas – 16:9. Ekranas yra atsparus aplinkos veiksniams bei atitinka IPX6 ir IPX7 atsparumo vandeniui standartus.

CHIRP dvigubo spindulio sonaras kartu su DownVision technologija leidžia dviem kanalais matyti tiek platesnį ovalaus spindulio, tiek siauresnį apvalaus spindulio vaizdą. Abu vaizdai vienas kitą papildo taip suteikiant galimybę matyti žymiai aiškesnį  dugno ir žuvų vaizdą.

CHIRP Sonar technologija veikia iki 275 metrų gylyje, tuo tarpu CHIRP DownVision veikia iki 183 metrų gylyje.

 

Komplektacija:

Echolotas DRAGONFLY 4DVS:

  • Tvirtinimo elementas sukiojama galvute;
  • Echoloto daviklis;
  • Daviklio tvirtinimo elementai;
  • CPT-DVS kabelis 6m ilgio;
  • Rėlė su integruotu maitinimo kabeliu;
  • Instrukcija anglų kalba.

Garantija – 12 mėnesių.

 

Facebook komentarai
[!] Pranešimas apie kainas !

Informuosime Jus, kai prekė pasieks Jūsų norimą kainą !

Patikrinimo kodas: