Paieška

Echolotas Raymarine Dragonfly 6

Echolotas Raymarine Dragonfly 6
Mažos pastangos - greitas užsakymas!
nuo 744,00

Echolotas Raymarine Dragonfly 6

Tai naujos kartos Raymarine Dragonfly echolotas, išleistas kartu su Dragonfly 7. Pagrindinis skirtumas tarp šių dviejų echolotų – ekrano dydis ir rezoliucija. Tuo tarpu visos kitos pagrindinės funkcijos yra tos pačios. Lyginant su ankstesniaisiais Dragonfly echolotais, naujieji modeliai yra atnaujinto dizaino bei turi interaktyvią programinę įrangą, padedančią be vargo valdyti įvairias funkcijas.

Kuo pasižymi DRAGONFLY 6 echolotas

Dragonfly 6 turi 5,7 colių įstrižainės LCD ekraną, kurio rezoliucija yra 640x480 pikselių. Specialus apšvietimas leidžia ryškiai matyti vaizdą tiek akinančioje šviesoje, tiek ir tamsoje. Ekranas atitinka IPX6 ir IPX7 atsparumo vandeniui standartus.

Echolote yra įmontuotas 50 kanalų vidinis GPS daviklis, kuris palaiko Navionics, C-MAP bei Raymarine LightHouse programinę įrangą. Sistema leidžia išsaugoti 3000 taškų ir iki 15 maršrutų, kuriuos sudaro iki 10 tūkst. taškų. Echolotas taip pat turi MicroSD lizdą, tad esant poreikiui vidinę atmintį galima praplėsti atminties kortele.

Dragonfly 6 echolotas palaiko CHIRP DownVision dugno vaizdo bei CHIRP dvigubo spindulio sonaro techologijas. Abu vaizdus galima matyti tame pačiame ekrane, o naudojant CHIRP technologiją gaunamas itin ryškus, aukštos rezoliucijos vaizdas, primenantis tikrą nuotrauką. Taip nutinka todėl, kad Raymarine echolotuose naudojama CHIRP technologija leidžia siųsti įvairaus dažnio bangas itin trumpais intervalais. Būtent ši technologija leidžia naudoti echolotą net iki 183 metrų gylyje.

Echoloto rėlėje taip pat yra įmontuotas ir greitos reakcijos temperatūros sensorius.

Šis echolotas yra kompaktiškas, jo dydis vos 148x148x56 milimetrų. Valdymas vyksta vos trimis mygtukais ir valdymo rankenėle. Specialus programinės įrangos dizainas leidžia lengvai naviguoti tarp nustatymų.

Komplektacija:

Echolotas DRAGONFLY 6:

  • Tvirtinimo elementas sukiojama galvute;
  • Echoloto daviklis;
  • Daviklio tvirtinimo elementai;
  • CPT-60 kabelis 6m ilgio;
  • Rėlė su integruotu maitinimo kabeliu;
  • Instrukcija anglų kalba.

Garantija – 12 mėnesių.

 

Facebook komentarai