Paieška

Echolotas PiranhaMAX 197c

Echolotas PiranhaMAX 197c
Mažos pastangos - greitas užsakymas!
179,00

Echolotas PiranhaMAX 197c

Kompanija Humminbird pristato vieną iš populiariausių ir paprasčiausių echolotų Piranha MAX 197c su spalvotu ekranu. Tai idealus prietaisas sekti dugną ir žuvis iki 200 metrų gylyje. Unikalus šis aparatas tuo, kad turi dvigubą sonaro spindulį. Vienas yra 6°/455 kHz, o kitas – 28°/200 kHz. Toks sonaras mato platesnį vaizdą ir duomenis rodo tiksliau.

Kuo pasižymi Piranha MAX 197c echolotas

Pirmiausia, jis turi 3,5 colių įstrižainės spalvotą TFT ekraną. 5 skirtingi pašvietimo lygiai padeda šiam ekranui prisitaikyti esant intensyviam saulės apšvietimui. Ekrano raiška - 320×240 pikselių.

Dvigubas sonaras su dviem spinduliais geriau fiksuoja dugno struktūrą ir užfiksuoja galimai plaukiojančias žuvis. Sonaras gali matuoti vandens telkinius iki 200 metrų.

Yra vandens temperatūros jutiklis, kuris įmontuotas echoloto daviklyje. Daviklis nesudėtingai primontuojamas prie valties ar laivo dugno. Ilgas laidas iki echoloto leidžia jį tvirtinti bet kurioje valties vietoje.

Echolotas Piranha MAX197c iš Humminbird turi garsinius signalus. Galima nustatyti, kad pasirodžius galimai žuviai, suskambėtų tam tikras garsas, perspėjantis žveją. Taip pat galima nustatyti ir kokiame gylyje pastebėta žuvis turi būti. Fish ID+ funkcija net leidžia nustatyti žuvies dydį, tačiau labai pasitikėti šiuo rodikliu nereikėtų.

Echolotas prijungiamas prie baterijos. Jei laive yra akumuliatorius, galima maitinimą pajungti ir nuo jo. Kai baterija baigia išsikrauti, girdimas garsinis signalas. Tada galima prijungti prie atsarginės baterijos arba akumuliatoriaus.

Paprastas tvrtinimas ir valdymas 4 mygtukais po ekranu. Yra galimybė pritvirtinti ant specialios plokštės

Kalbos: rusų, anglų ir kt.

Garantija – 12 mėnesių.

Facebook komentarai
[!] Pranešimas apie kainas !

Informuosime Jus, kai prekė pasieks Jūsų norimą kainą !

Patikrinimo kodas: