Paieška

Echolotas HELIX 5X SONAR GPS

Echolotas HELIX 5X SONAR GPS
Mažos pastangos - greitas užsakymas!
479,00

Echolotas HELIX 5X SONAR GPS

Humminbird gamintojo HELIX 5X Sonar GPS modelio echolotas yra šiek tiek paprastesnis HELIX 5X SI GPS pirmtakas. Abiejų modelių echolotų funkcijos yra identiškos, išskyrus tai, kad 5X Sonar GPS modelio echolotas neturi nei šoninio vaizdo, nei dugno vaizdo technologijų palaikymo. Tačiau šį trūkumą kuo puikiausiai atperka faktas, jog šis echolotas veikia net iki 450 metrų gylio. Tad jei reikalingas paprastas ir nebrangus echolotas su GPS funkcija, Helix 5X Sonar GPS būtų puikus pasirinkimas.

Kuo pasižymi HELIX 5X Sonar GPS echolotas

Šio modelio echolotas turi dvigubo spindulio sonarą, veikiantį pagal DualBeam Plus technologiją. Tai reiškia jog tuo pačiu metu daviklio ekrane galima matyti tiek ir siaurojo 20°/200kHz spindulio, tiek ir plačiojo 60°/83kHz spindulio vaizdą.

Kaip ir kiti HELIX serijos echolotai, 5X Sonar GPS taip pat turi  5 colių įstrižainės, 256 spalvų TFT ekraną, kurio rezoliucija 480x800 taškų. Šis echolotas taip pat turi LED apšvietimą, kurio dėka matomas vaizdas bus ryškus ne tik prieblandoje, tačiau ir saulės šviesoje.

HELIX 5X Sonar GPS echolote sumontuotas GPS imtuvas, kuriuo, pažymėjus ekrane norimą vietą galima ją išsaugoti sistemoje, ir vėliau į ją grįžti naudojantis navigacija. Sistemoje galima išsaugoti iki 2500 kelio taškų ir 45 maršrutų. Echoloto atmintį taip pat galima praplėsti SD atminties kortele, kuri padės naudotis Navionics kartografijos programa.

Šis echolota palaiko ne tik Fish ID+ bei SwitchFire funkcijas, tačiau ir leidžia kurti savo asmeninius žemėlapius naudojantis Humminbird® AutoChart ™ programa.

Kalbos: lietuvių, rusų, anglų ir kt.

Garantija – 12 mėnesių.

 

Facebook komentarai
[!] Pranešimas apie kainas !

Informuosime Jus, kai prekė pasieks Jūsų norimą kainą !

Patikrinimo kodas: