Paieška

Echolotas dėžutėje Raymarine WI-FISH

Echolotas dėžutėje Raymarine WI-FISH
Mažos pastangos - greitas užsakymas!
240,00

Echolotas dėžutėje Raymarine WI-FISH

Gamintojas Raymarine nenustoja stebinti žvejybos entuziastų bei profesionalų. Tobulinę ne tik įvairius parametrus, bet ir dizainą, šį kartą jie tikrai nustebino net ir visko mačiusius bei pristatė echolotą be ekrano! Pažangios technologijos leidžia prijungti echolotą net ir prie mobiliojo telefono. Pravartu ir tai, kad šiuo atveju neįmanoma sudaužyti ekrano, tad echolotas tarnaus itin ilgą laiką.

Kuo pasižymi DRAGONFLY WI-FISH echolotas

Išmanusis Dragonfly echolotas veikia pagal Wi-Fish technologiją. Įmontuotas Wi-Fi daviklis leidžia echolotą sujungti su norimu mobiliuoju prietaisu – mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu.

Pagrindiniai prie echoloto jungiamo mobilaus įrenginio sisteminiai reikalavimai – operacinė sistema ne žemesnė nei  Android 4 arba iOS 7. SVARBU: Microsoft Windows operacinė sistema nepalaiko Wi-Fish programinės įrangos!

Programinę įrangą mobiliajam telefonui ar planšetiniam kompiuteriui patogu atsisiųsti iš iTunes arba Google Play. Turint interneto ryšį programinę įrangą bus galima atnaujinti, taip užtikrinant, kad echolotas veiks be priekaištų.

Programinė įranga leidžia ne tik stebėti gyvą, nuolat atsinaujinantį echoloto vaizdą, tačiau jį sustabdyti, priartinti ar atsukti atgal. Taip pat yra ir vaizdų išsaugojimo funkcija.

Paties echoloto išmatavimai yra vos 145x145x54mm. Echolotas yra atsparus vandeniui, atitinka IPX6 ir IPX7 sertifikatus.

Echolotas veikia pagal CHIRP DownVision dugno vaizdo technologiją, kuri užtikrina aukštos raiškos duomenis iki 183 metrų gylyje.

Nors echolotas neturi GPS daviklio, tačiau jis prijungus su GPS palaikančiu mobiliuoju įrenginiu, gaunamas maksimalus echoloto efektyvumas. Į naudojamą įrenginį galima parsisiųsti ir Dragonfly Wi-Fish palaikomą Navionics Boating arba SonarChart programinę įrangą.

Komplektacija:

Echolotas DRAGONFLY WI-FISH:

  • Tvirtinimo elementas sukiojama galvute;
  • Echoloto daviklis;
  • Daviklio tvirtinimo elementai;
  • CPT-DV kabelis 4m ilgio;
  • Rėlė su integruotu maitinimo kabeliu;
  • Instrukcija anglų kalba.

Garantija – 12 mėnesių.

 

Facebook komentarai
[!] Pranešimas apie kainas !

Informuosime Jus, kai prekė pasieks Jūsų norimą kainą !

Patikrinimo kodas: