Paieška

Echolotas Raymarine Dragonfly 5M

Echolotas Raymarine Dragonfly 5M
Mažos pastangos - greitas užsakymas!
nuo 478,00

Echolotas Raymarine Dragonfly 5M

Gamintojo Raymarine Dragonfly 5M modelio echolotas savo funkcionalumu neabejotinai išsiskiria iš likusių Dragonfly serijos prietaisų. Įdomu tai, kad šis įrenginys realiai nėra pritaikytas žuvų paieškai. Šis echolotas yra labiau skirtas navigavimui ir žemėlapių sudarymui, nei žuvų paieškai, kadangi 5M modelis neturi integruoto sonaro. Žinoma, įsigijus šį echolotą, visuomet galima jo funkcionalumą padidinti įsigyjant papildomų sonaro priedų, tačiau jie į komplektaciją neįeina.

Kuo pasižymi DRAGONFLY 5M echolotas

Nors Raymarine Dragonfly 5M modelio echolotas  neturi žuvų lokaciją nustatančio sonaro, tačiau turi integruotą itin tiksliai veikiantį GPS daviklį.

Šis Dragonfly 5M modelio echolotas turi 5 colių įstrižainės LCD WVGA ekraną, kurio rezoliucija yra 800x480 pikselių. Gaunamas vaizdas yra 15x9 formato. Specialus ekrano apšvietimas užtikrina, kad net ir esant akinančiai saulei, matomas vaizdas bus itin ryškus.

Šis echolotas yra tinkamas naudoti bet kokiu oru ir yra apsaugotas nuo aplinkos poveikio. Jis atitinka atsparumo vandeniui IPX6 ir IPX7 sertifikatus.

Dragonfly 5M echoloto sistema palaiko įvairias žemėlapių kūrimo ir peržiūros programas, tokias kaip Navionics Chart, LightHouse Chart, C-MAP bei kitas. GPS sistema gali išsaugoti iki 3 tūkstančių taškų ir iki 15 maršrutų, kuomet vieną maršrutą sudaro iki 10 tūkstančių taškų. Patogu ir tai, kad echolote yra MicroSD kortelės lizdas, kuris esant poreikiui leis praplėsti vidinę atmintį.

Šio modelio echolotas yra lengvai valdomas bei nedidelis. Echoloto dydis yra 140x140x56 milimetrų, tad jis yra itin kompaktiškas.

Komplektacija:

Echolotas DRAGONFLY 5M:

  • Tvirtinimo elementas sukiojama galvute;
  • Echoloto daviklis;
  • Daviklio tvirtinimo elementai;
  • CPT-DVS kabelis 6m ilgio;
  • Maitinimo kabelis;
  • Instrukcija anglų kalba.

Garantija – 12 mėnesių.

Facebook komentarai