Paieška

Echolotas ONIX 8XCI SI COMBO

Echolotas ONIX 8XCI SI COMBO
Mažos pastangos - greitas užsakymas!
2.849,00

Echolotas ONIX 8XCI SI COMBO

Humminbird gamintojo naujos serijos ONIX echolotuose naudojamos pažangiausios technologijos. 8XCI SI COMBO modelis turi 8 colių įstrižainės, 768x1024 taškų raiškos liečiamąjį HD kokybės ekraną ir yra pritaikytas žvejybos profesionalams. Be įprastų šoninio bei dugno vaizdo rėžimų, dvigubo spindulio sonaro bei SwitchFire technologijos, kuri buvo naudota ir ankstesniuose modeliuose, šis echolotas taip pat turi daugybę pažangių parametrų, kurie garantuotai pasitarnaus ir penkmetį į priekį.

Kuo pasižymi ONIX 8XCI SI COMBO echolotas

Itin jautrus liečiamasis ekranas leidžia itin lengvai valdyti echolotą. Specialus ekrano padengimas apsaugo nuo vandens purslų kontakto sukeliamų „neteisingų“ komandų.

ONIX 8XCI SI COMBO echolotas palaiko CHIRP technologiją, kurios pagalba gaunami žymiai tikslesni ir ryškesni duomenys, skleidžiant įvairaus dažnio bangas trumpais intervalais.

Įmontuotas preciziškai tikslus GPS daviklis leis echolotą naudoti vietoje navigacijos. Taip pat jo pagalba galima kurti žemėlapius arba naudotis iš anksto įdiegtais Navionics, C-MAP, Humminbird LakeMaster žemėlapiais.

Nauja DSP Humminbird technologija leidžia pašalinti aplinkos triukšmą ir padidinti sensorių jautrumą. Taip pat šis echolotas suteikia galimybę matyti 360 laipsnių vaizdą, o Fusion technologija leis netgi klausytis muzikos.

ONIX serijos echolotai turi įdiegtą i-PILOT Link jungtį, kurios pagalba galima echolotą sujungti su papildomais prietaisais, leidžiančiais valdyti laivą ar stebėti kuro suvartojimą. Ethernet jungtis leidžia sujungti echolotą su kitais įvairiais radarais, sensoriais  ir praplėsti įrenginio funkcionalumą.

ONIX 8XCI SI COMBO echolote yra sumontuota IP kamera, kuri leidžia ne tik stebėti gyvą povandeninį laivą, tačiau ir jį įrašinėti tolimesnėms peržiūroms.

Kalbos: lietuvių, rusų, anglų ir kt.

Garantija – 12 mėnesių.

 

Facebook komentarai
[!] Pranešimas apie kainas !

Informuosime Jus, kai prekė pasieks Jūsų norimą kainą !

Patikrinimo kodas: