Paieška

Echolotas ONIX 10XCI SI COMBO

Echolotas ONIX 10XCI SI COMBO
Mažos pastangos - greitas užsakymas!
3.399,00

Echolotas ONIX 10XCI SI COMBO

Pagrindinis šio Humminbird gamintojo ONIX 10XCI SI COMBO echoloto pranašumas prieš ankstesnį modelį 8XCI SI COMBO – didesnis ekranas. 10,1 colio įstrižainės, 768x1024 taškų raiškos ekranas leis matyti ne tik didesnį vaizdą, tačiau ir lengviau valdyti echolotą. Be to echolotas turi ir kitas standartines funkcijas, tokias kaip šoninio vaizdo, dugno vaizdo, dvigubo spindulio sonarą, veikiantį pagal DualBeam Plus technologiją, SwitchFire parametrų keitimą ir kitas.

Kuo pasižymi ONIX 10XCI SI COMBO echolotas

Echolotas turi Ethernet jungtį, kurios pagalba galima įrenginį prijungti prie kitų radarų bei sensorių. I-PILOT Link jungtis leis prijungti echolotą prie adapterio, suteikiančio galimybę valdyti laivą arba stebėti jo parametrus, kadangi echolotas palaiko NMEA protokolus.

AC Live technologija leis kurti žemėlapius gyvai, o IP kamera suteiks galimybę fiksuoti ir įrašyti matomą vaizdą vėlesnei peržiūrai. Fusion technologija padės praskaidrinti laiką vandenyje grojant muzikai.

HD kokybės 10,1 colių įstrižainės liečiamasis ekranas yra patobulintas Cross Touch funkcija. Tai reiškia, kad echolotą yra itin patogu ir lengva valdyti, o speciali danga apsaugo ekraną nuo „neteisingų“ komandų, sukeltų užtrykštančio vandens.

Šio echoloto programinė įranga yra nuolat atnaujinama, o atnaujinimus parsisiųsti ir įsidiegti galima tiesiogiai iš gamintojo internetinės svetainės.

Echolote taip pat sumontuoti du SD atminties kortelėms skirti lizdai. Praplėtę atmintį galėsite naudotis įvairia programine žemėlapių įranga, tačiau šis echolotas turi iš anksto įdiegtus Navionics, C-MAP, Humminbird LakeMaster žemėlapius. Preciziškai tikslus GPS daviklis leis naudoti echolotą kaip navigacijos prietaisą.

Kalbos: lietuvių, rusų, anglų ir kt.

Garantija – 12 mėnesių.

 

Facebook komentarai
[!] Pranešimas apie kainas !

Informuosime Jus, kai prekė pasieks Jūsų norimą kainą !

Patikrinimo kodas:
Prekė 1 / 2