Paieška

Echolotas Raymarine Dragonfly 5PRO

Echolotas Raymarine Dragonfly 5PRO
Mažos pastangos - greitas užsakymas!
nuo 623,00

Echolotas Raymarine Dragonfly 5PRO

Šio modelio gamintojo Raymarine pagrindinis išskirtinumas lyginant su pirmtaku Dragonfly 4PRO yra tiesiog didesnis ir geresnės raiškos ekranas. Visos kitos funkcijos echolotuose praktiškai nesiskiria. Tačiau didesnis ekranas suteikia patogesnį valdymą bei detalesnį vaizdą, tad įsigyti šio modelio echolotą tikrai verta.

Kuo pasižymi DRAGONFLY 5PRO echolotas

Šio modelio LCD WVGA ekranas yra 5 colių įstrižainės, 800x480 taškų raiškos. Šis ekranas, kitaip nei 4PRO modelyje, suteikia galimybę matyti 15:9 formato vaizdą. Ekranas yra atsparus vandeniui, atitinka IPX6 ir IPX7 standartus.

CHIRP dvigubo spindulio sonaras ir DownVision technologija leidžia stebėti itin kompleksišką ir aukštos kokybės vaizdą. Dvigubo spindulio sonaras taip pat leidžia stebėti ovalų vaizdą. CHIRP Sonar technologiją naudoti  galima iki 275 metrų, o CHIRP DownVision – iki 183 metrų gylyje.

Echolote yra sumontuotas GPS daviklis, o programinė įranga palaiko daugybę žemėlapių programų – Navionics, C-MAP ir kitas. Vidinę atmintį galima praplėsti Micro SD atminties kortele. GPS naudojama sistema suteikia galimybę išsaugoti iki 3 tūkst. taškų ir iki 15 maršrutų (vieną maršrutą sudarant iš ne daugiau kaip 10 tūkst. taškų).

Echolotas turi WiFi daviklį, kurio pagalba galima sujungti prietaisą su tiek Android, tiek ir iOS operacinę sistemą turinčiais mobiliaisiais prietaisais. Parsisiuntus WiFIsh programinę įrangą galima stebėti abiejų spindulių sonaro vaizdus tame pačiame ekrane, o norint netgi išsaugoti vaizdą nuotraukos formatu. Taip pat galima įrašyti vaizdą video formatu, norint jį sustabdyti, priartinti ir peržiūrėti vėliau.

Komplektacija:

Echolotas DRAGONFLY 5PRO:

  • Tvirtinimo elementas sukiojama galvute;
  • Echoloto daviklis
  • Daviklio tvirtinimo elementai;
  • Rėlė su integruotu maitinimo kabeliu;
  • Instrukcija anglų kalba

Garantija – 12 mėnesių.

 

 

Facebook komentarai
Prekė 1 / 24