Paieška

Echolotas Raymarine Dragonfly 5DVS

Echolotas Raymarine Dragonfly 5DVS
Mažos pastangos - greitas užsakymas!
514,00

Echolotas Raymarine Dragonfly 5DVS

Dar vienas gamintojo Raymarine serijos Dragonfly echolotas. Dragonfly serija išsiskiria tuo, jog nors jai taikomi beveik tie patys parametrai, tačiau skirtingi echolotai turi skirtingus parametrų rinkinius. Štai 5DVS modelis puikiai tiks ieškantiems paprasto ir lengvai naudojamo echoloto su didesniu ekranu.

Kuo pasižymi DRAGONFLY 5DVS echolotas

Dragonfly 5DVS echolotas turi įmontuotą net 5 colių įstrižainės LCD WVGA ekraną. Šio tipo ekranas turi itin kokybišką apšvietimą, kurio dėka vaizdas išlieka ryškus net ir esant akinantiems saulės spinduliams. 5DVS modelio ekrano rezoliucija tokia pati, kaip ir kitų echolotų, turinčių 5 colių ekraną – 800x480 taškų. Rodomo vaizdo formatas – 15:9.

Tiek pats echolotas, tiek ir jo ekranas yra tinkami naudoti bet kokiu oru, kadangi turi specialias apsaugas nuo aplinkos veiksnių. Taip pat echolotas atitinka ir tarptautinius atsparumo vandeniui reikalavimus pagal IPX6 ir IPX7 sertifikatus.

Raymarine Dragonfly 5DVS echolotas palaiko tiek CHIRP dvigubo spindulio sonaro, tiek CHIRP DownVision dugno vaizdo technologijas. Jų pagalba gaunamas kompleksiškas vaizdas, kurį lengviau analizuoti. Abiejų technologijų pagalba gaunamus vaizdinius galima matyti lygiagrečiai išdėstytuose dviejuose ekrano languose. Galima matyti tiek siauresnio apvalaus, tiek ir platesnio ovalaus spindulio vaizdą. Naudoti CHIRP DownVision technologiją galima iki 183 metrų gylyje, o CHIRP dvigubo spindulio sonarą – iki 275 metrų gylyje.

Echolotas yra ne tik lengvai naudojamas bei montuojamas, tačiau ir itin kompaktiškas. Dragonfly 5DVS dydis yra vos 140x140x56 milimetrų, o mobilumą valtyje suteikia net 6 metrų ilgio kabelis.

Komplektacija:

Echolotas DRAGONFLY 5DVS:

  • Tvirtinimo elementas sukiojama galvute;
  • Echoloto daviklis;
  • Daviklio tvirtinimo elementai;
  • CPT-DVS kabelis 6m ilgio;
  • Rėlė su integruotu maitinimo kabeliu;
  • Instrukcija anglų kalba.

Garantija – 12 mėnesių.

 

Facebook komentarai
[!] Pranešimas apie kainas !

Informuosime Jus, kai prekė pasieks Jūsų norimą kainą !

Patikrinimo kodas: