Paieška

Echolotas HELIX 7X DI GPS

Echolotas HELIX 7X DI GPS
Mažos pastangos - greitas užsakymas!
749,00

Echolotas HELIX 7X DI GPS

Šis Humminbird gamintojo HELIX 7X serijos echolotas yra patobulintas dugno vaizdo ir GPS technologijomis. Visos funkcijos, lyginant su modelio pirmtakais, skirtos praplėsti funkcionalumui ir perduoti kuo ryškesnį vaizdą echolotu besinaudojančiam žvejui. 7 colių įstrižainės 256 spalvų TFT ekranas su specialiu LED apšvietimu leis mėgautis aiškiu dugno vaizdu net ir tiesioginėje saulės šviesoje.

Kuo pasižymi HELIX 7X DI GPS echolotas

HELIX 7X DI GPS echolote yra įmontuotas GPS daviklis, kurio pagalba galima išsaugoti iki 2500 taškų, 45 maršrutų ir iki 50 kelių, kurių kiekvienas yra iki 20tūkst. taškų ilgumo. Taip pat echoloto sistemoje yra iš anksto suinstaliuotas UniMap žemėlapių paketas, leisiantis pilnai išnaudoti GPS technologiją.

Šis echolotas taip pat turi SD kortelės lizdą, kad praplėtus atmintį atminties kortele būtų galima naudoti kitą įvairią programinę įrangą, tokią kaip AutoChart žemėlapių kūrimo programą, LakeMaster ar Navionics žemėlapius.

Pažangi technologija leidžia naudotio dvigubo spindulio sonarą ir dugno vaizdo technologiją tuo pačiu metu, taip užtikrinant neeilinį vaizdo tikslumą. Tiek DualBeam, tiek DI sukuriami vaizdai rodomi tame pačiame ekrane sukuriamuose skirtinguose languose. Itin ryškūs vaizdiniai sukuriami naudojant aukšto dažnio bangas bei leidžia skanuoti dugną 45° ir 75° spinduliu.

Be to, šis echolotas palaiko ir kitas standartines Humminbird gamintojo suteikiamas funkcijas – IceFishing, SwitchFire, Fish ID+ bei kitas. Taip pat sumontuoti ir šilumos bei garso davikliai, informuojantys žveją apie temperatūros pokyčius ar baterijos išsikrovimą.

Echoloto programinė įranga yra nesunkiai atnaujinama tiesiogiai gamintojo internetinėje svetainėje.

Kalbos: lietuvių, rusų, anglų ir kt.

Garantija – 12 mėnesių.

 

Facebook komentarai
[!] Pranešimas apie kainas !

Informuosime Jus, kai prekė pasieks Jūsų norimą kainą !

Patikrinimo kodas: