Paieška

Echolotas HELIX 5X SI GPS

Echolotas HELIX 5X SI GPS
Mažos pastangos - greitas užsakymas!
699,00

Echolotas HELIX 5X SI GPS

HELIX 5X SI GPS modelis yra vienas iš 2015-aisiais metais gamintojo Humminbird pristatytų echolotų. Pastarasis išsiskiria tuo, jog turi bene visas pažangiausias gamintojo suteiktas funkcijas. Šiame echolote integruoti šoninio vaizdo, dugno vaizdo, SwitchFire, dvigubo spindulio sonaras, integruotas GPS imtuvas. Taip pat HELIX 5X SI GPS echolotas yra tinkamas naudoti tiek gėluose, tiek ir sūriuose vandenyse.

Kuo pasižymi HELIX 5X SI GPS echolotas

HELIX 5X SI GPS dvigubo spindulio sonaras veikia plačiu 60°/83kHz ir siauru, tačiau detalesniu 20°/200kHz spinduliu. Šiuo rėžimu vaizdą stebėti galima net iki 450 metrų gylyje.

Tiek šoninio vaizdo, tiek ir dugno vaizdo technologija veikia 455kHz dažniu. Šoninio vaizdo technologija suteikia matyti 180° vaizdą iki 75 metrų atstumu nuo valties ir iki 30 metrų gylio. Dugno vaizdo technologija taip pat veikia iki 30 metrų gylyje.

Echolote yra sumontuotas 800x480 pikselių raiškos horizontalus 5 colių įstrižainės ekranas. Šis 256 spalvų TFT ekranas taip pat turi LED apšvietimą, kurio dėka ryškus vaizdas ekrane bus matomas ne tik tamsoje, tačiau ir šviečiant saulei.

Įmontuotas GPS daviklis leidžia nustatyti tikslų valties greitį bei atmintyje išsaugoti iki 2500 taškų ir 45 maršrutų. Sistemoje taip pat įdiegti UniMap žemėlapiai, tačiau praplėtus atmintį SD kortele galima naudotis ir Navionics ar HotMaps žemėlapiais. Taip pat galima kurti savo žemėlapius naudojantis AutoChart Pro programine įranga.

Šis echolotas ne tik lengvai montuojamas, bet ir nesunkiai valdomas. SwitchFire funkcijos dėka galima nustatyti, kokią informaciją pageidaujama matyti ekrane. Taip pat sumontuoti garsiniai signalai, Fish ID+ funkcija bei begalė kitų naudingų atributų.

Kalbos: lietuvių, rusų, anglų ir kt.

Garantija – 12 mėnesių.

 

Facebook komentarai
[!] Pranešimas apie kainas !

Informuosime Jus, kai prekė pasieks Jūsų norimą kainą !

Patikrinimo kodas: