Paieška

Echolotas HELIX 5 DI

Echolotas HELIX 5 DI
Mažos pastangos - greitas užsakymas!
379,00

Echolotas HELIX 5 DI

Humminbird gamintojo echolotas  HELIX 5 DI yra puikus pasirinkimas, ieškantiems nebrangaus echoloto su dugno vaizdo technologija. Nors šio sonaro DI funkcijos veikimas yra tik iki 100 metrų gyliui, tačiau būtent mažas atstumas ir aukšta kokybė sukuria galimybę matyti tokį ryškų vaizdą, kad galima sekti net ir meškerės kabliuką daviklio ekrane.

Kuo pasižymi HELIX 5 DI echolotas

Humminbird HELIX 5 DI echolotas turi itin patogų naudojimui pritaikytą 5 colių įstrižainės, horizontalios 480x800 taškų matricos 256 spalvų TFT ekraną.

Be dugno vaizdo (DI) technologijos, šio modelio echolotas taip pat turi ir dvigubo spindulio sonarą. Naudojant DI ir dvigubą sonarą vienu metu, galima iki 100 metrų gylyje naudoti šiuos spindulius: siauresnį, tačiau ryškesnį vaizdą suteikiantį 45°/800kHz ir platesnį, tačiau ne tokį detalų 75°/455kHz. Jei dugno vaizdo technologija nenaudojama, tuomet dvigubas sonaras leidžia stebėti vaizdą iki 180m gylyje, o spinduliai yra 28°/200kHz ir 16°/455kHz.

HELIX 5 DI echolote yra įmontuotas XNT-9-DI-T daviklis. Šio daviklio išskirtinumas yra tas, kad jame yra integruota temperatūros matavimo funkcija. Be to sumontuotas ir garsinis signalas, kuris informuos žveją apie temperatūros pokyčius.

Echolotas taip pat turi integruotą Fish ID+ funkciją, kuri preliminariai fiksuoja žuvies dydį. Be to galima fiksuoti ir matomą vaizdą bei jį išsaugoti, įrašyti matomą dugno vaizdą video formatu vėlesniam žiūrėjimui.

Kalbos: lietuvių, rusų, anglų ir kt.

Garantija – 12 mėnesių.

 

Facebook komentarai
[!] Pranešimas apie kainas !

Informuosime Jus, kai prekė pasieks Jūsų norimą kainą !

Patikrinimo kodas: