Paieška

Echolotas HELIX 12X CHIRP SI GPS

Echolotas HELIX 12X CHIRP SI GPS
Mažos pastangos - greitas užsakymas!
2.999,00

Echolotas HELIX 12X CHIRP SI GPS

Naujos klasės Humminbird gamintojo echolotas 12X CHIRP SI GPS atveria neribotas echolotų panaudojimo galimybes. Su šiuo modeliu galima ne tik ieškoti žuvų ar tyrinėti povandeninį pasaulį, tačiau ir naudoti kaip jūrinę navigacijos priemonę. Pagrindinis šio echoloto išskirtinumas yra CHIRP technologija, kurios pagalba gaunami kompleksiškesni ir didesnės apimties duomenys, leidžiantys sukurti itin raiškų ir aiškų vaizdą. Šį echolotą taip pat galima jungti prie kitų CHIRP funkciją palaikančių įrenginių, kurie sustiprina siunčiamus signalus ir suteikia galimybę naudoti echolotą net iki 3 kilometrų gylyje.

Kuo pasižymi HELIX 12X CHIRP SI GPS echolotas

12,1 colio įstrižainės ekranas, kurio rezoliucija net 800x1280 taškų, leis lengvai valdyti echolotą. LED apšvietimas 65 tūkst. spalvų TFT ekrano rodomą vaizdą itin raiškiai rodo net ir esant tiesioginei saulės šviesai.

Šis echolotas palaiko Fish ID+, Zoom, SwitchFire, triukšmo kontrolės funkcijas bei leidžia vienu metu priartinti tiek siauro, tiek plataus spindulio vaizdus gretimuose languose.

Dugno vaizdo ir šoninio vaizdo rėžimai nepriklausomai nuo spindulio pločio veikia iki 45 metrų gylyje. Dvigubo spindulio sonaras veikia iki 450 metrų gylyje.

HELIX 12X CHIRP SI GPS echolotas turi Ethernet jungtį, palaiko Wireless ir Bluetooth jungčių protokolus. Taip yra žymiai lengviau ne tik sujungti kelis Humminbird prietaisus, tačiau ir prisijungti prie kompiuterio ir atnaujinti programinę įrangą. Naudojant NMEA 2000 galima stebėti kuro suvartojimą ir variklio veikimą.

Komplekte esančiais tvirtinimo elementais galima nesunkiai primontuoti echolotą prie bet kurios valties vietos. Taip pat komplekte yra ir 6 metrų ilgio daviklio laidas, kuris sukuria papildomą mobilumą.

Šiame echolote yra įdiegta begalė kitų funkcijų, kaip autopilotas, AutoChart Live programa, leidžianti gyvai kurti žemėlapius, vidinis itin preciziškas GPS daviklis bei HD radaras, informuojantis apie klimato pokyčius.

Kalbos: lietuvių, rusų, anglų ir kt.

Garantija – 12 mėnesių.

 

Facebook komentarai
[!] Pranešimas apie kainas !

Informuosime Jus, kai prekė pasieks Jūsų norimą kainą !

Patikrinimo kodas:
Prekė 1 / 1