Paieška

Echolotas HELIX 9X SI GPS

Echolotas HELIX 9X SI GPS
Mažos pastangos - greitas užsakymas!
1.349,00

Echolotas HELIX 9X SI GPS

Humminbird gamintojo naujos serijos HELIX 9X echolotai perkelia žuvų paiešką į visai kitą lygmenį. Be įprastų šoninio vaizdo, dugno vaizdo ar dvigubo spindulio sonaro, šis 9 colių įstrižainės prietaisas turi daugybę funkcijų, kurios palengvina žvejybos profesionalo iššūkius.

Kuo pasižymi HELIX 9X SI GPS echolotas

256 spalvų, 800x480 taškų raiškos TFT ekranas turi specialią LED apšvietimo technologiją, kurios pagalba itin ryškus vaizdas matomas net ir esant akinančiai saulės šviesai.

Šoninio vaizdo technologija leidžia stebėti vaizdą 180° kampu iki 145 metrų plote. Dugno vaizdas gaunamas naudojant 455kHz dažnio bangas, sukuriant siaurą, vidutinį ir platų dugno vaizdą. Tiek šoninis vaizdas, tiek dugno vaizdas galimas iki 45 metrų gylyje. Dvigubo spindulio sonaras veikia 20°/200kHz ir 60°/83kHz dažniais iki 450 metrų gylyje.

Itin preciziškas GPS daviklis leidžia išsaugoti iki 2500 taškų ir 45 maršrutų. Šis echolotas turi du SD kortelių lizdus, kuriais galima praplėsti atmintį, siekiant naudoti papildomą programinę žemėlapių įrangą. Echolote yra iš anksto įdiegtas UniMap žemėlapių paketas pirminiam naudojimui. Papildomai galima kurti ir savo žemėlapius su AutoChart Live funkcija.

Šis echolotas taip pat turi Ethernet jungtį, kurios pagalba galima prijungti daugiau Humminbird gamintojo prietaisų. Integruotas HD radaras skirtas informuoti apie tamsą, rūką ar oro pokyčius. Wireless imtuvas padės sujungti echolotą su kompiuteriu ar kitais prietaisais siekiant maksimalaus rezultato.

Echolotas patobulintas ir autopiloto funkcija – ji padeda naviguoti ir be papildomos pagalbos nuplaukti į numatytą tašką. Taip pat papildomos NMEA funkcijos leidžia stebėti netgi kuro suvartojimą ir variklio veikimą.

Kalbos: lietuvių, rusų, anglų ir kt.

Garantija – 12 mėnesių.

 

Facebook komentarai
[!] Pranešimas apie kainas !

Informuosime Jus, kai prekė pasieks Jūsų norimą kainą !

Patikrinimo kodas: