Paieška

Echolotas Raymarine Dragonfly 4DV

Echolotas Raymarine Dragonfly 4DV
Mažos pastangos - greitas užsakymas!
301,00

Echolotas Raymarine Dragonfly 4DV

Šis paprastas gamintojo Raymarine echolotas Dragonfly 4DV  yra kompaktiškas, lengvai valdomas ir labiausiai tinkamas pradedančiajam žvejui ar ne itin didelius reikalavimus keliančiam žvejybos entuziastui. 4DV echolotas palaiko DownVision dugno vaizdo technologiją, suteikiančią itin ryškų ir detalų dugno paveikslą.

Kuo pasižymi DRAGONFLY 4DV echolotas

Dragonfly 4DC echolotas yra itin kompaktiškas, o jo išmatavimai vos 145x145x56 mm. Maitinimo laido lizdas yra echoloto galinėje pusėje, tad jį montuojant derėtų pasilikti vietos.

Šis Raymarine Dragonfly 4DV echolotas turi 4,3 colio įstrižainės ekraną. Ekrano rezoliucija – 480x272 pikselių. Vaizdo formatas – 16:9. Šie ekranai taip pat turi specialų LED apšvietimą, kurio dėka matomas vaizdas bus ryškus net ir esant tiesioginiam stipriam saulės apšvietimui.

Echolotu naudotis galima esant bet kokiam orui – ekranas yra atsparus išorės poveikiui ir atitinka atsparumo vandeniui standartus IPX6 ir IPX7.

CHIRP DownVision technologija leidžia stebėti vaizdą tiesiogiai po valtimi, skleidžiant įvairaus dažnio bangas dažnesniu intervalu – taip gaunami patikimi ir itin aiškūs duomenys. Technologijos pagalba duomenys interpretuojami ir leidžia detaliai nustatyti net ir smulkių žuvų buvimo vietą, o vaizdą pateikti nesusiliejusį ir kokybišką. Šis echolotas veikia iki 183 metrų gylyje.

Dragonfly 4DV echolotas yra ne tik lengvai valdomas, bet ir lengvai montuojamas. Komplekte yra visi reikalingi montavimo elementai.

Komplektacija:

Echolotas DRAGONFLY 4DV:

  • Tvirtinimo elementas sukiojama galvute;
  • Echoloto daviklis;
  • Daviklio tvirtinimo elementai;
  • CPT-DVS kabelis 4m ilgio;
  • Rėlė su integruotu maitinimo kabeliu;
  • Instrukcija anglų kalba.

Garantija – 12 mėnesių.

Facebook komentarai
[!] Pranešimas apie kainas !

Informuosime Jus, kai prekė pasieks Jūsų norimą kainą !

Patikrinimo kodas: